Δευτέρα 21 Νοεμβρίου 2011

ΕΧΑΣΑΝ ΞΑΝΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΑΡΓΟΛΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ ΝΙΚΑΙΑΣ

Μουδιασμένες και παγωμένες μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο οι γυναίκες του ΑΡΓΟΛΙΚΟΥ και έδωσαν την ευκαιρία στον ΑΡΗ Νίκαιας να πάρει μιά διαφορά 11 γκολ στο α΄ημίχρονο 18-7. Στην επανάληψη έπαιξαν πιό δυνατή άμυνα και πιό μυαλωμένα στην επίθεση έτσι κατάφεραν να ισορροπήσουν το παιχνίδι και να έχουν τη χαρά ότι στο β΄ημίχρονο νίκησαν με 7-6, αλλά το τελικό αποτέλεσμα δείχνει τον ΑΡΗ νικητή με 24-14!
Ο Αργολικός αγωνίστηκε με τις: Γογωνά Δέσπ. , Αρσενοπούλου Παν. 5 , Κατσιγιάννη Βασ. 5 , Λουμπαρδιά Κων. 4 , Γκοράρη Ολγα , Κατσιγιάννη Πετρ. , Ρουμελιώτη Φωτ. , Καλλιάνου Αδ. , Σπυροπούλου Ελ. , Ευαγγελοπούλου Παρ. , Σπανού Αικ. , Τομά Ιωαν. , Ριβάλς Πρ. , Ντρέτσα Μπρ.